Grirese Mishi Fuego MGJ-150

  • 1 vit garanci

Add to wishlist

Grirese Mishi Fuego MGJ-150 Shiko te zmadhuar

16968

8 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Makine per grirjen e mishit, Fuego

Gatuani ne pak minuta duke perdorur makinen e grirjes se mishit.

I lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar.

Kjo makine ju ofron komoditetin te keni ne cdo kohe mish te grire te fresket.

  • Specifikimet
  • Marka: Fuego
  • Garancia: 1 vit
  • Fuqia ne Watt: 1500W