Ngrohese Kumtel 2811-6

  • 6 muaj garanci

Add to wishlist

Ngrohese Kumtel 2811-6 Shiko te zmadhuar

10540

7 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ngrohese Kumtel 2811-6

4 x 7 = 2800 W

4 shufra kuarz per ngrohje

Ndizen bashke ose vecmas

Shperndan ngrohtesi ne menyre uniforme

Sistem sigurie

Rrota cilesore qe e bejne lehtesisht te levizshme. 

  • Specifikimet
  • Marka: KUMTEL
  • Garancia: 6 muaj
  • Fuqia ne Watt: 2800W
  • Lloji i ngroheses: Kuarz