Ngrohese Kumtel Dx-25, 2500 W

  • 6 muaj garanci

Add to wishlist

Ngrohese Kumtel Dx-25, 2500 W Shiko te zmadhuar

AA0076

12 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ngrohese Kumtel Dx-25, 2500 W

Kumtel sjell ne treg ngrohesen e cila vendoset ne mur dhe ngroh ambientet tuaja ne shtepi, zyra apo kudo.

Me dy rezisteca dhe me nje termostat qe kontrollon temperaturen kjo ngrohese eshte e pershtatshme per keto dite te ftohta dimri.

  • Specifikimet
  • Marka: KUMTEL
  • Garancia: 6 muaj
  • Fuqia ne Watt: 2500W
  • Lloji i ngroheses: Me rezistence