Ngrohese Kumtel KS-2710

15561

3 790 Lekë

4 790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Ngrohese Kumtel

Modeli: KS-2710

Fuqia: 2800 W

Me termostat te rregullueshem.

Me 4 opsione te ndryshme te perdorimit te nxehtesise.

5 shufra kuarz per ngrohje

Ndizen bashke ose vecmas

Shperndan ngrohtesi ne menyre uniforme

Sistem sigurie

Marka KUMTEL
Garancia 6 muaj
Fuqia ne Watt 2800W
Lloji i ngroheses Kuarz
Permasat (cm) 23 x 79 x 61 cm

Më shumë informacion

Ngrohese Kumtel

Modeli: KS-2710

Fuqia: 2800 W

Me termostat te rregullueshem.

Me 4 opsione te ndryshme te perdorimit te nxehtesise.

5 shufra kuarz per ngrohje

Ndizen bashke ose vecmas

Shperndan ngrohtesi ne menyre uniforme

Sistem sigurie

Fleta e të dhënave

Marka KUMTEL
Garancia 6 muaj
Fuqia ne Watt 2800W
Lloji i ngroheses Kuarz
Permasat (cm) 23 x 79 x 61 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: