Ngroheses me Gaz Fuego 1501QA

  • 1 vit garanci

Add to wishlist

Ngroheses me Gaz Fuego 1501QA Shiko te zmadhuar

NP1268

47 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ngroheses me gaz Fuego

Nje zgjidhje e mire per ditet e ftohta te dimrit.

Marka e njohur Fuego ju vjen ne dihme me ngohesen kerpudhe me gaz.

Fale teknollogjise se perdorur arrin te ngroh ambjentin me te shperndaje te nxehtin ne menyre te njetrajteshme.

Pjesa e tubit nga e cila leshohet nxehtesia eshte quartz e cila e ben qe te kete nje jetegjatesi me te madhe.

E pajisur me pult per komandim ne distance.

  • Specifikimet
  • Marka: Fuego
  • Garancia: 1 vit
  • Fuqia ne Watt: 11.2 KW
  • Tipi i baterise: AAA