Ventilator 3 ne 1 18" YL-1257

  • 1 vit garanci

AA0093

2 490 Lekë

3 990 Lekë

-1 500 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ventilator 3 ne 1 18" YL-1257

Motor i ndertuar me material alumini.

Fuqia: 80 W

Fuqia ne Volt: 220 V

Motor i ndertuar me material alumini.

Ky ventilator esht i pershtatshem per vendosje ne zona te ndryshme te ambjenteve tuaja si dysheme, tavoline apo edhe ne mur.

Me 3 nivele shpejtesie

Lartesi te rregullueshme sipas deshires.

Shume praktik per tu levizur.

Per te pasur gjithmone freskine e deshiruar ne te gjitha ambjentet e shtepise tuaj.

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Fuqia ne Watt: 55 W
  • Pesha: 6.800 kg
  • Permasat (cm): 65cm x 18cm x 51cm