I Ri! Cmim i reduktuar! Ngrohes Aerotherm  MaxKF590

Ngrohes Aerotherm MaxKF590

29397

Max

Ngrohes Aerotherm marka Max modeli KF590

Fuqia 2000 W. Ngjyra e bardhe

Me 2 nivele fuqie ngrohese. Mbrojtje nga mbinxehja

Termostat dhe drite treguese. E vogel dhe praktike per dhoma te vogla

Marka Max
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2000W
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Ngrohes Aerotherm marka Max modeli KF590

Fuqia 2000 W. Ngjyra e bardhe

Me 2 nivele fuqie ngrohese. Mbrojtje nga mbinxehja

Termostat dhe drite treguese. E vogel dhe praktike per dhoma te vogla

Fleta e të dhënave

Marka Max
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2000W

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë