Cmim i reduktuar! Ngrohese Fuego  DL 01S

Ngrohese Fuego DL 01S

29383

Fuego

Ngrohese e markes Fuego modeli DL 01S

Fuqia 2000W me rregullator te nxehtesise

Mbrojtje nga mbinxehja. Me ventilator dhe tre nivele fuqie

3 nivele fuqie. Paneli kontrollit: Termostat + Celesa

Qendron vete pa patur nevoje per mbajtese ose pozicionim ne mur ose dysheme

Mund ta levizni ku te deshironi, ne dhomen e ndjejes ne kuzhine apo dhome gjumi

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Ngrohese e markes Fuego modeli DL 01S

Fuqia 2000W me rregullator te nxehtesise

Mbrojtje nga mbinxehja. Me ventilator dhe tre nivele fuqie

3 nivele fuqie. Paneli kontrollit: Termostat + Celesa

Qendron vete pa patur nevoje per mbajtese ose pozicionim ne mur ose dysheme

Mund ta levizni ku te deshironi, ne dhomen e ndjejes ne kuzhine apo dhome gjumi

Fleta e të dhënave

Marka Fuego
Garancia 1 vit

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë