Ngrohese Montecasa HQ1256

22004

5 790 Lekë

6 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Ngrohese elektrike e markes Montecasa modeli HQ1256

Me 4 shufta ngrohje qe mund te ndizet vecmas ose te gjitha ne te njejten kohe

Fuqia maksimale 2400 W me termostat te rregullueshem.

Me ventilator te brendshem dhe depozite uji qe nuk lejon tharjen e ajrit

Me 4 opsione te ndryshme te perdorimit te nxehtesise((600W, 1200W, 1800W, 2400W)

Shperndan ngrohtesi ne menyre uniforme

Mbyllja automatike në rast të rënies së paisjes

Marka Montecasa
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2400W
Permasat (cm) Gjeresi x Lartesi x Gjatesi: 10x 94x 70 cm
Rekomandim Home Po

Më shumë informacion

Ngrohese elektrike e markes Montecasa modeli HQ1256

Me 4 shufta ngrohje qe mund te ndizet vecmas ose te gjitha ne te njejten kohe

Fuqia maksimale 2400 W me termostat te rregullueshem.

Me ventilator te brendshem dhe depozite uji qe nuk lejon tharjen e ajrit

Me 4 opsione te ndryshme te perdorimit te nxehtesise((600W, 1200W, 1800W, 2400W)

Shperndan ngrohtesi ne menyre uniforme

Mbyllja automatike në rast të rënies së paisjes

Fleta e të dhënave

Marka Montecasa
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2400W
Permasat (cm) Gjeresi x Lartesi x Gjatesi: 10x 94x 70 cm
Rekomandim Home Po

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: