Ngrohese e markes Kumtel modeli MH-1800

Qendron vertikalisht dhe ka dy nivele fuqie

Me termostat te rregullueshem dhe mbyllje te sigurte 

Fuqia maksimale 1800W me ngjyre te zeze

Voltazhi 230V dhe frekuenca50/60Hz

E pershtatshme per ditet e ftohta te dimrit

Jepini ngrohtesi shtepise tuaj me pak para dhe duke kursyer energjine

Marka KUMTEL
Garancia 6 muaj
Fuqia ne Watt 1800W
Permasat (cm) 110x22x11cm
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Ngrohese e markes Kumtel modeli MH-1800

Qendron vertikalisht dhe ka dy nivele fuqie

Me termostat te rregullueshem dhe mbyllje te sigurte 

Fuqia maksimale 1800W me ngjyre te zeze

Voltazhi 230V dhe frekuenca50/60Hz

E pershtatshme per ditet e ftohta te dimrit

Jepini ngrohtesi shtepise tuaj me pak para dhe duke kursyer energjine

Fleta e të dhënave

Marka KUMTEL
Garancia 6 muaj
Fuqia ne Watt 1800W
Permasat (cm) 110x22x11cm

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë