Hekur Fuego PL-270

16970

3 190 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Hekur per hekurosje Fuego

Performance profesionale.

Pjesa e poshtme e cila perbehet nga pllaka qeramike ka vrima nga ku del avulli, per nje hekurosje me te mire. 

Ka funksion Anti Calc. per shperberjen e gureve gelqeror qe mund te formohen.

Sistem kunder rrjedhjes se ujit.

Dhe cfare eshte me e rendesishmje ka funksion vete pastrimi.

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2200W
Lloji i Pllakes Pllake qeramike

Më shumë informacion

Hekur per hekurosje Fuego

Performance profesionale.

Pjesa e poshtme e cila perbehet nga pllaka qeramike ka vrima nga ku del avulli, per nje hekurosje me te mire. 

Ka funksion Anti Calc. per shperberjen e gureve gelqeror qe mund te formohen.

Sistem kunder rrjedhjes se ujit.

Dhe cfare eshte me e rendesishmje ka funksion vete pastrimi.

Fleta e të dhënave

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2200W
Lloji i Pllakes Pllake qeramike

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: