Hekur Imetec Titanox K109 2000W

21406

2 990 Lekë

3 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Hekur per hekurosje i markes Imetec.

Ky hekur ka pllake e cila nuk ngjit, ngrohet shpejt dhe e perhap nxehtesine ne menyre te njetrajtshme.

Fuqia 2000W.

Kapaciteti i rezervuarit te ujit 250 ml.

Avull i fuqishem vertikal. Prodhimi maksimal eshte 21-80 g/min.

Ka funksionin e vete-pastrimit dhe anti calcare.

Shume i lehte.

Rezervuari i ujit eshte transparent, ne kete menyre, ju kontrolloni sasine e ujit.

Gjatesia e kabullit 1.9m

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2000W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit 1.9 m
Kapaciteti (ne Litra) 250 ml

Më shumë informacion

Hekur per hekurosje i markes Imetec.

Ky hekur ka pllake e cila nuk ngjit, ngrohet shpejt dhe e perhap nxehtesine ne menyre te njetrajtshme.

Fuqia 2000W.

Kapaciteti i rezervuarit te ujit 250 ml.

Avull i fuqishem vertikal. Prodhimi maksimal eshte 21-80 g/min.

Ka funksionin e vete-pastrimit dhe anti calcare.

Shume i lehte.

Rezervuari i ujit eshte transparent, ne kete menyre, ju kontrolloni sasine e ujit.

Gjatesia e kabullit 1.9m

Fleta e të dhënave

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2000W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit 1.9 m
Kapaciteti (ne Litra) 250 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: