Hekur Rrobash Scarlett England JK-2005

18438

1 790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Hekur Rrobash Scarlett England JK-2005

Nese po kerkoni persosmerine ose thjeshte menyren me te shpejte per te hekurosur, marka Scarlett England ju ofron hekurin model SE-518

Teknologjia e fundit nje hekur pa kabell por me mbajtesen qe ngrohet ju siguron rezultate te shkelqyera.

Nje super kualitet ne treg kjo fale sistemit me avull Steam Jet dhe materialit te pllakes qeramike

Rregullon temperaturen dhe funksionin sipas deshires, me buton ndezje e fikjeje ne trupin e produktit.

Pesha e lehte dhe modeli ergonomik siguron rehati maksimale dhe lehtesi ne perdorim.

Marka Scarlett England
Lloji i Pllakes Pllake qeramike
Lloji i hekurit I thjeshte

Më shumë informacion

Hekur Rrobash Scarlett England JK-2005

Nese po kerkoni persosmerine ose thjeshte menyren me te shpejte per te hekurosur, marka Scarlett England ju ofron hekurin model SE-518

Teknologjia e fundit nje hekur pa kabell por me mbajtesen qe ngrohet ju siguron rezultate te shkelqyera.

Nje super kualitet ne treg kjo fale sistemit me avull Steam Jet dhe materialit te pllakes qeramike

Rregullon temperaturen dhe funksionin sipas deshires, me buton ndezje e fikjeje ne trupin e produktit.

Pesha e lehte dhe modeli ergonomik siguron rehati maksimale dhe lehtesi ne perdorim.

Fleta e të dhënave

Marka Scarlett England
Lloji i Pllakes Pllake qeramike
Lloji i hekurit I thjeshte

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: