Kornize Gubbio

  18953

  2 890 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kornize Gubbio

  Nje kornize per te gjithe familjen

  Kornize unike me stil antik ngjyre gold "e vjeteruar" 

  E gjithe korniza e madhe ka permasa 46x38 cm 

  Korniza e amdhe qe qendron ne krye ka permasa 13x18cm dhe qendron horizontalisht ndersa  3 fotot e tjera kane permasa 10x15 cm

  Dy anesoret qendrojne horizontal ndersa e mesit vertikalisht

  Vendosni foografite e famijes momentet me te buka me to  tek korniza me mbishkrimin Family

  Nje ide mjaft e bukur dhurate per  njerezit me te rendesishem per ju

  • Specifikimet
  • Materiali : Metalike
  • Permasat (cm): 46x38 cm