Mbajtese Enesh Kuzhine 32/3

22310

1 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Mbajtese enesh kuzhine 32/3

Vendosni enet tuaja kur doni ti kulloni ose kur nuk keni hapesire te mjaftueshme ne kuzhine

Material celik i qendrueshem

Me dy kate per pjatat ne pjesen e siperme dhe per enet e tjera poshte

Nje aksesor i nevojshem ne kuzhinen tuaj

Më shumë informacion

Mbajtese enesh kuzhine 32/3

Vendosni enet tuaja kur doni ti kulloni ose kur nuk keni hapesire te mjaftueshme ne kuzhine

Material celik i qendrueshem

Me dy kate per pjatat ne pjesen e siperme dhe per enet e tjera poshte

Nje aksesor i nevojshem ne kuzhinen tuaj

16 produkte te tjere ne te njejten kategori: