Mbajtese Enesh Kuzhine me Baze Druri

22309

1 590 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Mbajtese enesh kuzhine me baze druri

Vendosni enet tuaja kur doni ti kulloni ose kur nuk keni hapesire te mjaftueshme ne kuzhine

Me pjesen anesore material druri dhe mbajtesen alumini

Me dy kate per pjatat ne pjesen e siperme dhe per enet e tjera poshte

Nje aksesor i nevojshem ne kuzhinen tuaj

Materiali Alumin/Dru

Më shumë informacion

Mbajtese enesh kuzhine me baze druri

Vendosni enet tuaja kur doni ti kulloni ose kur nuk keni hapesire te mjaftueshme ne kuzhine

Me pjesen anesore material druri dhe mbajtesen alumini

Me dy kate per pjatat ne pjesen e siperme dhe per enet e tjera poshte

Nje aksesor i nevojshem ne kuzhinen tuaj

Fleta e të dhënave

Materiali Alumin/Dru

16 produkte te tjere ne te njejten kategori: