Mbajtese Qese Plehrash

22568

990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Mbajtese per qeset e plehrave.

Nje aksesor praktik i cili ju lehteson punen ne kuzhine.

Eshte e lehte per tu vendosur, nuk ka vida dhe nuk ka nevoje per instalime.

Nuk do tju duhen me kutia te panevojshme.

Kjo mbajtese eshte plastike dhe mund te perdoret edhe ne ambiente te tjera pervec kuzhines.

Më shumë informacion

Mbajtese per qeset e plehrave.

Nje aksesor praktik i cili ju lehteson punen ne kuzhine.

Eshte e lehte per tu vendosur, nuk ka vida dhe nuk ka nevoje per instalime.

Nuk do tju duhen me kutia te panevojshme.

Kjo mbajtese eshte plastike dhe mund te perdoret edhe ne ambiente te tjera pervec kuzhines.

16 produkte te tjere ne te njejten kategori: