Peshore per Kuzhine Zelmer ZKS14500

12632

Peshore per kuzhine

Marka: Zelmer

Modeli: ZKS14500

Ngjyra: E zeze

Pesha maksimale qe mund te peshoje: 3 kg ose 1.2 litra

Mun te lahet me dore ose ne lavastovilje.

Me ekran LCD per matjen e sakte te produktik (lengut).

Marka Zelmer
Garancia 1 vit
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Peshore per kuzhine

Marka: Zelmer

Modeli: ZKS14500

Ngjyra: E zeze

Pesha maksimale qe mund te peshoje: 3 kg ose 1.2 litra

Mun te lahet me dore ose ne lavastovilje.

Me ekran LCD per matjen e sakte te produktik (lengut).

Fleta e të dhënave

Marka Zelmer
Garancia 1 vit

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë