Peshore Per Kuzhine Zelmer ZKS15500

12297

3 790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Peshore per kuzhine Zelmer

Modeli: Zks15500

Materiali: Inoks

Pesha maksimale: 5 

Me ekran led per leximin e peshes

Masat: g, kg, lb, ml, oz

Me bateri

EAN code: 5 900 215 021 508

Marka Zelmer
Garancia 1 vit
Pesha Pesha

Më shumë informacion

Peshore per kuzhine Zelmer

Modeli: Zks15500

Materiali: Inoks

Pesha maksimale: 5 

Me ekran led per leximin e peshes

Masat: g, kg, lb, ml, oz

Me bateri

EAN code: 5 900 215 021 508

Fleta e të dhënave

Marka Zelmer
Garancia 1 vit
Pesha Pesha

22 produkte te tjere ne te njejten kategori: