Aspirator Beko CFB 6432 X

17380

6 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Aspirator Beko CFB 6432 X

Tani nuk keni pse te duroni me ererat bezdisese te gatimit.

Aspiratori Beko ju vjen ne ndihme.

Me nje fuqi thithese prej 300 m3 ne ore, ai do te eleminoje ererat dhe avujt nga kuzhina juaj.

Marka Beko
Fuqia Thithese 300 M3/ Ore
Niveli i Zhurmes 60 DB
Nivelet e Thithjes 3 Nivele

Më shumë informacion

Aspirator Beko CFB 6432 X

Tani nuk keni pse te duroni me ererat bezdisese te gatimit.

Aspiratori Beko ju vjen ne ndihme.

Me nje fuqi thithese prej 300 m3 ne ore, ai do te eleminoje ererat dhe avujt nga kuzhina juaj.

Fleta e të dhënave

Marka Beko
Fuqia Thithese 300 M3/ Ore
Niveli i Zhurmes 60 DB
Nivelet e Thithjes 3 Nivele

4 produkte te tjere ne te njejten kategori: