Aspirator Beko CWB 6420X

17422

15 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Aspirator Beko CWB 6420X

Nje aspirator mural i markes Beko me tre nivele thithje 

I pershtasshem per kuzhinen tuaj pasi fuqia thithese eshte 500 m3/h keshtu ai do te eleminoje ererat dhe avujt e padeshiruar ne shtepi

Materiali Inkaso me shine 60 cm dhe nivel zhurme 61dB

Tani nuk keni pse te duroni me ererat bezdisese te gatimit pasi Aspiratori Beko ju vjen ne ndihme.

Marka Beko
Garancia 2 vjet
Materiali Inoks
Fuqia Thithese 500 M3/ Ore
Niveli i Zhurmes 61DB
Nivelet e Thithjes 3 Nivele

Më shumë informacion

Aspirator Beko CWB 6420X

Nje aspirator mural i markes Beko me tre nivele thithje 

I pershtasshem per kuzhinen tuaj pasi fuqia thithese eshte 500 m3/h keshtu ai do te eleminoje ererat dhe avujt e padeshiruar ne shtepi

Materiali Inkaso me shine 60 cm dhe nivel zhurme 61dB

Tani nuk keni pse te duroni me ererat bezdisese te gatimit pasi Aspiratori Beko ju vjen ne ndihme.

Fleta e të dhënave

Marka Beko
Garancia 2 vjet
Materiali Inoks
Fuqia Thithese 500 M3/ Ore
Niveli i Zhurmes 61DB
Nivelet e Thithjes 3 Nivele

4 produkte te tjere ne te njejten kategori: