Aspirator Fuego CBCH1480 E/F6

17377

6 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Aspirator FUEGO CBCH1480 E/F6

Tani nuk keni pse te duroni me ererat bezdisese te gatimit.

Aspiratori Fuego ju vjen ne ndihme.

Me nje fuqi thithese prej 480 m3 ne ore, ai do te eleminoje ererat dhe avujt nga kuzhina juaj.

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia Thithese 480 M3/ Ore

Më shumë informacion

Aspirator FUEGO CBCH1480 E/F6

Tani nuk keni pse te duroni me ererat bezdisese te gatimit.

Aspiratori Fuego ju vjen ne ndihme.

Me nje fuqi thithese prej 480 m3 ne ore, ai do te eleminoje ererat dhe avujt nga kuzhina juaj.

Fleta e të dhënave

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia Thithese 480 M3/ Ore

4 produkte te tjere ne te njejten kategori: