Grirese DSP KM4002

21711

3 190 Lekë

3 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Grirese DSP modeli KM4002, ofron cilesi dhe shije per shtepine tuaj.

Me dy thika çeliku per nje prerje te pershtatshme te perimeve.

Kpaciteti i enes eshte 1.5 litra. Esna eshte plastike.

Lahet dhe pastrohet lehte edhe ne pjatalarese.

Griresja e perimeve eshte nje paisje mjaft e domosdoshme per cdo familje, kursen kohe dhe shton larmine e kuzhines tuaj.

Permasat 33 cm x 20 cm x 17 cm

Marka DSP
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 200 V
Kapaciteti (ne Litra) 1.5 L

Më shumë informacion

Grirese DSP modeli KM4002, ofron cilesi dhe shije per shtepine tuaj.

Me dy thika çeliku per nje prerje te pershtatshme te perimeve.

Kpaciteti i enes eshte 1.5 litra. Esna eshte plastike.

Lahet dhe pastrohet lehte edhe ne pjatalarese.

Griresja e perimeve eshte nje paisje mjaft e domosdoshme per cdo familje, kursen kohe dhe shton larmine e kuzhines tuaj.

Permasat 33 cm x 20 cm x 17 cm

Fleta e të dhënave

Marka DSP
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 200 V
Kapaciteti (ne Litra) 1.5 L

22 produkte te tjere ne te njejten kategori: