Ibrik DSP KK1015, 1.7L

22530

2 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Ibrik i markes DSP modeli KK1015

Me kapacitet mbajtes 1.7 litra

Fuqia 2200W, tensioni 240V

Shpejtesia e ngrohjes 4-6 minuta

Me baze rrotulluese 360 grade

Me ndarje te pershkallezuara milimetrike

Mbyllje automatike, materiali i trupit plastike ndersa brenda çelik

Marka DSP
Garancia 6 muaj
Fuqia ne Watt 2200W
Kapaciteti (ne Litra) 1.7 litra
Permasat (cm) 25 x 20 x 26cm

Më shumë informacion

Ibrik i markes DSP modeli KK1015

Me kapacitet mbajtes 1.7 litra

Fuqia 2200W, tensioni 240V

Shpejtesia e ngrohjes 4-6 minuta

Me baze rrotulluese 360 grade

Me ndarje te pershkallezuara milimetrike

Mbyllje automatike, materiali i trupit plastike ndersa brenda çelik

Fleta e të dhënave

Marka DSP
Garancia 6 muaj
Fuqia ne Watt 2200W
Kapaciteti (ne Litra) 1.7 litra
Permasat (cm) 25 x 20 x 26cm

23 produkte te tjere ne te njejten kategori: