Kombinat DSP KJ3001

22543

5 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kombinat i markes DSP modeli KJ3001 shumefunksional, 3 ne 1.

Paketimi permban nje sere thikash dhe griresesh te ndryshme.

Kete pajisje mund ta perdorni si shtrydhese portokallesh, me 5 grirese ne forma te ndryshme per perimet dhe frutat si dhe per pregritjen e pureve dhe kremrave te ndryshem.

Pastrohet dhe montohet lehtesisht.

Pjesa e jashtme eshte plastike, motori eshte material i paster bakri dhe pjeset e thikave dhe grireses jane inoks.

Fuqia 150 W

Permasat 18 x 21 x 40 cm

Marka DSP
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 150 W
Permasat (cm) 18 x 21 x 40 cm

Më shumë informacion

Kombinat i markes DSP modeli KJ3001 shumefunksional, 3 ne 1.

Paketimi permban nje sere thikash dhe griresesh te ndryshme.

Kete pajisje mund ta perdorni si shtrydhese portokallesh, me 5 grirese ne forma te ndryshme per perimet dhe frutat si dhe per pregritjen e pureve dhe kremrave te ndryshem.

Pastrohet dhe montohet lehtesisht.

Pjesa e jashtme eshte plastike, motori eshte material i paster bakri dhe pjeset e thikave dhe grireses jane inoks.

Fuqia 150 W

Permasat 18 x 21 x 40 cm

Fleta e të dhënave

Marka DSP
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 150 W
Permasat (cm) 18 x 21 x 40 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: