Shtrydhese Jack LaLanne's Power Juicer

21249

9 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Shtrydhesja Jack Lalanne ndryshe nga shtydheset e tjera, nxjerr 30% me shume leng.

Fuqia e motorit eshte 3600 rrotullime ne minute.

Perdoret per lengje frutash, perimesh, kasata, salca te ndryshme.

Pa qeruar, pa copetuar frutat dhe perimet i vendos te plota sic jane.

Pjesa e ngurte qe depozitohet ne depoziten e pasme mund te shfrytezohet per salcat.

Pjeset e shtrydheses cmontohen ne pak sekonda dhe mund te lahen pa shume mundim.

Dimensionet: 40 x 28 x 20 cm

Pesha e produktit: 6 kg

Fuqia: 350W

Marka Jack Lalanne's Power Juicer
Garancia 3 muaj
Fuqia ne Watt 350W

Më shumë informacion

Shtrydhesja Jack Lalanne ndryshe nga shtydheset e tjera, nxjerr 30% me shume leng.

Fuqia e motorit eshte 3600 rrotullime ne minute.

Perdoret per lengje frutash, perimesh, kasata, salca te ndryshme.

Pa qeruar, pa copetuar frutat dhe perimet i vendos te plota sic jane.

Pjesa e ngurte qe depozitohet ne depoziten e pasme mund te shfrytezohet per salcat.

Pjeset e shtrydheses cmontohen ne pak sekonda dhe mund te lahen pa shume mundim.

Dimensionet: 40 x 28 x 20 cm

Pesha e produktit: 6 kg

Fuqia: 350W

Fleta e të dhënave

Marka Jack Lalanne's Power Juicer
Garancia 3 muaj
Fuqia ne Watt 350W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: