Thekse Buke DSP KC2038A

22545

2 190 Lekë

2 390 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Thekese buke e markes DSP modeli KC2038A me ngjyre te zeze.

Me 2 xhepa per thekjen e bukes ne menyre te njetrajtshme ne te dy anet.

Trupi i thekeses eshte plastik ndersa i gjithe paneli i brendshem eshte çelik Stainless Steel.

Me 7 nivele temperature. Pjesa e brendshme hiqet qe te pastrohet lehtesisht.

Me fuqi 750-850W me permasa 16x23.5x14 cm.

Mbyllje automatike dhe dalje e fetes se bukes automatikisht.

Per mengjese te shpejta dhe shume te shijshme.

Marka DSP
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 750-850 W

Më shumë informacion

Thekese buke e markes DSP modeli KC2038A me ngjyre te zeze.

Me 2 xhepa per thekjen e bukes ne menyre te njetrajtshme ne te dy anet.

Trupi i thekeses eshte plastik ndersa i gjithe paneli i brendshem eshte çelik Stainless Steel.

Me 7 nivele temperature. Pjesa e brendshme hiqet qe te pastrohet lehtesisht.

Me fuqi 750-850W me permasa 16x23.5x14 cm.

Mbyllje automatike dhe dalje e fetes se bukes automatikisht.

Per mengjese te shpejta dhe shume te shijshme.

Fleta e të dhënave

Marka DSP
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 750-850 W

15 produkte te tjere ne te njejten kategori: