Divino B Gote Vere 44 Cl 6 Cope

22655

1 390 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Gote Divino B per vere me fron 

Seti eshte me 6 gota, me kapacitet 44Cl

Me diameter 8.8cm dhe lartesi 21.3 cm

Mund te lahen ne lavastovilie

Shijoni veren me miqte tuaj ne cdo gezim 

Kapaciteti (ne Litra) 44Cl
Materiali Xham

Më shumë informacion

Gote Divino B per vere me fron 

Seti eshte me 6 gota, me kapacitet 44Cl

Me diameter 8.8cm dhe lartesi 21.3 cm

Mund te lahen ne lavastovilie

Shijoni veren me miqte tuaj ne cdo gezim 

Fleta e të dhënave

Kapaciteti (ne Litra) 44Cl
Materiali Xham

13 produkte te tjere ne te njejten kategori: