Divino R Gote Vere 53 Cl 6 Cope

22657

1 390 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Gote Divino R per vere me fron 

Seti eshte me 6 gota, me kapacitet 53Cl

Me diameter 9.8cm dhe lartesi 21.3 cm

Mund te lahen ne lavastovilie, shume praktike dhe te thjeshta ne perdorim

Shijoni veren me miqte tuaj ne cdo gezim 

Stil dhe elegance e nderthurur me nje cilesi shume te mire xhami

Marka Divino
Kapaciteti (ne Litra) 53cl
Materiali Xham

Më shumë informacion

Gote Divino R per vere me fron 

Seti eshte me 6 gota, me kapacitet 53Cl

Me diameter 9.8cm dhe lartesi 21.3 cm

Mund te lahen ne lavastovilie, shume praktike dhe te thjeshta ne perdorim

Shijoni veren me miqte tuaj ne cdo gezim 

Stil dhe elegance e nderthurur me nje cilesi shume te mire xhami

Fleta e të dhënave

Marka Divino
Kapaciteti (ne Litra) 53cl
Materiali Xham

13 produkte te tjere ne te njejten kategori: