La Cave Gote Pije Me Fron 48 Cl 6 Cope

22654

1 290 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Shtroni tryezen tuaj kendshem dhe ne menyre elegante me gotat Luminarc.

Nje set me 6 gota me fron.

Jane transparente dhe dizajn elegant.

Te pershtatshme per uje dhe pije te ndryshme.

Mund te lahen edhe ne lavastovilje.

Permasat 26 x 17.5x 22.3 cm  Kapaciteti 48cl

Marka Luminarc

Më shumë informacion

Shtroni tryezen tuaj kendshem dhe ne menyre elegante me gotat Luminarc.

Nje set me 6 gota me fron.

Jane transparente dhe dizajn elegant.

Te pershtatshme per uje dhe pije te ndryshme.

Mund te lahen edhe ne lavastovilje.

Permasat 26 x 17.5x 22.3 cm  Kapaciteti 48cl

Fleta e të dhënave

Marka Luminarc

13 produkte te tjere ne te njejten kategori: