Universium Gota Me Fron Me Dekanter 7 Cope

22651

4 590 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

6 gota me fron dhe nje dekanter te markes Universum

Te gjitha ne nje set te vetem

Material kristal i tejdukshem shume cilesore.  

Mund te lahen ne lavastovilje shume thjeshte

Te pershtatshme per te shijuar veren me familjen apo miqte tuaj

Gjatesia e gotes 220mm, kapaciteti mbajtes 55cl

Marka Universium
Materiali Kristal

Më shumë informacion

6 gota me fron dhe nje dekanter te markes Universum

Te gjitha ne nje set te vetem

Material kristal i tejdukshem shume cilesore.  

Mund te lahen ne lavastovilje shume thjeshte

Te pershtatshme per te shijuar veren me familjen apo miqte tuaj

Gjatesia e gotes 220mm, kapaciteti mbajtes 55cl

Fleta e të dhënave

Marka Universium
Materiali Kristal

13 produkte te tjere ne te njejten kategori: