Val Surloire Gote Pa Fron 40 Cl 3 Cope

22652

390 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

3 gota pa fron te markes Val Surloire

Me kapacitet mbajtes 40Cl

Gotat kane lartesi 11cm, material xhami

Mund te lahen lehtesisht ne lavastovilje

Marka Val Surloire
Kapaciteti (ne Litra) 40cl
Materiali Xham

Më shumë informacion

3 gota pa fron te markes Val Surloire

Me kapacitet mbajtes 40Cl

Gotat kane lartesi 11cm, material xhami

Mund te lahen lehtesisht ne lavastovilje

Fleta e të dhënave

Marka Val Surloire
Kapaciteti (ne Litra) 40cl
Materiali Xham

13 produkte te tjere ne te njejten kategori: