Granito Rosa Zgare 30 x 30 Cm

  Add to wishlist

  Granito Rosa Zgare 30 x 30 Cm Shiko te zmadhuar

  18425

  2 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Granito Rosa Zgare 30 x 30 Cm

  Tigan katror shume cilesorne formen e zgares

  Veshja e jashtme eshte me gure te kuq.

  Nje produkt per gatime te shpejta dhe me shije te mishit (biftekut).

  Veshja e gurit nuk lejon ushqimet te ngjisin gjate procesit te gatimit gjithashtu redukton edhe kohen e gatimit.

  Veshja qe ka do tju ndihmoje edhe gjate larjes se tiganit pasi ato lehen lehtesisht dhe pa mundim.

  • Specifikimet
  • Permasa: 30x30 cm