Set me 19 pjata te bardha (per 6 persone) per te zbukuruar tavolinen tuaj ne cdo kohe.

Perfshihen 6 pjata te cekta me diameter 25 cm, 6 te thella me diameter 20 cm, 6 per embelsira me diameter 19 cm dhe nje tas per sallaten.

Material rezistent ndaj gervishtjeve, ndaj mikrovales.

Me dizenjo minimaliste dhe klasike. Seti eshte i markes Luminarc, koleksioni Diwali.

Material qe nuk akumulon bakterie dhe pastrohet lehtesisht.

Lahen lehtesisht ne lavastovilie.

Më shumë informacion

Set me 19 pjata te bardha (per 6 persone) per te zbukuruar tavolinen tuaj ne cdo kohe.

Perfshihen 6 pjata te cekta me diameter 25 cm, 6 te thella me diameter 20 cm, 6 per embelsira me diameter 19 cm dhe nje tas per sallaten.

Material rezistent ndaj gervishtjeve, ndaj mikrovales.

Me dizenjo minimaliste dhe klasike. Seti eshte i markes Luminarc, koleksioni Diwali.

Material qe nuk akumulon bakterie dhe pastrohet lehtesisht.

Lahen lehtesisht ne lavastovilie.

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

20 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë