Set Pjatash Katrore 18 cope Euroidea

27615

2 590 Lekë

Set me 18 pjata nga Euroidea

Pjata jane per embelsira per supe dhe pjata te ceketa ne forme katrore

Seti permban:

6 pjata supe me diameter 8,25''

6 pjata te medha te ceketa me diameter 10,5''

dhe 6 pjata embelsirash me diameter 6,25''

Materia qeramike cilesore me dizenjo lule ne forme rrethi ne pjeset anesore

Vijn e ne dy modele te ndryshme mes te cilave mund te zgjidhni te preferuaren tuaj

Shume fine dhe te vecanta. Per perdorim te perditshem ne kuzhinen tuaj

Materiali Qeramike
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Set me 18 pjata nga Euroidea

Pjata jane per embelsira per supe dhe pjata te ceketa ne forme katrore

Seti permban:

6 pjata supe me diameter 8,25''

6 pjata te medha te ceketa me diameter 10,5''

dhe 6 pjata embelsirash me diameter 6,25''

Materia qeramike cilesore me dizenjo lule ne forme rrethi ne pjeset anesore

Vijn e ne dy modele te ndryshme mes te cilave mund te zgjidhni te preferuaren tuaj

Shume fine dhe te vecanta. Per perdorim te perditshem ne kuzhinen tuaj

Fleta e të dhënave

Materiali Qeramike

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë