Set Pjata Embelsire + 6 Filxhane Caji Versace

29484

Set me ene kuzhine per familjen tuaj

Permban 6 pjata embelsirash te vogla dhe nje te madhe gjithashtu 6 Filxhane Caji Versace

Material qeramike shume cilesore

Me ngjyre te bardhe dhe dizenjo shume te kendshme

Nje set shume i bukur per dhurate

Më shumë informacion

Set me ene kuzhine per familjen tuaj

Permban 6 pjata embelsirash te vogla dhe nje te madhe gjithashtu 6 Filxhane Caji Versace

Material qeramike shume cilesore

Me ngjyre te bardhe dhe dizenjo shume te kendshme

Nje set shume i bukur per dhurate

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

24 produkte te tjere ne te njejten kategori: