Set Pjatash Adonie L4963

16113

2 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Set Pjatash Adonie

Modeli: L4963

18 cope-6 per ngrenie (25 cm)/ 6 supe (20 cm) dhe 6 embelsirash (18 cm)

Ngjyra: Baza e bardhe

Dizajni: Me rombe te kuq anash

Pjata qe do ti shtojne me shume finesen dhe bukurine tryezes tuaj.