Cmim i reduktuar! Set Pjatash Guri 30 cope HE001

Set Pjatash Guri 30 cope HE001

27100

Set pjatash guri 30 Cope modeli HE001 me ngjyre bezhe

Te pershtatshme per perdorim te perditshem me nje dizenjo shume te thjeshte lulesh 

Me fortesi optimale

Seti permban 6 pjata te ceketa me diamter 27cm, 6 pjata te thella me diameter 24 cm dhe 6 per embelsira me diameter 22.5 cm

Seti permban gjithshtu 6 filxhane caji me kapacitet 310 ml secili dhe me pjatat perkatese

Mund te futen ne mikrovale dhe ne lavastovilje

Marka Comodita
Materiali Guri
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Set pjatash guri 30 Cope modeli HE001 me ngjyre bezhe

Te pershtatshme per perdorim te perditshem me nje dizenjo shume te thjeshte lulesh 

Me fortesi optimale

Seti permban 6 pjata te ceketa me diamter 27cm, 6 pjata te thella me diameter 24 cm dhe 6 per embelsira me diameter 22.5 cm

Seti permban gjithshtu 6 filxhane caji me kapacitet 310 ml secili dhe me pjatat perkatese

Mund te futen ne mikrovale dhe ne lavastovilje

Fleta e të dhënave

Marka Comodita
Materiali Guri

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë