Set Pjatash Porcelani 18 Cope MH002

27091

2 190 Lekë

2 990 Lekë

  • Set pjatash 18 cope
  • Material cilesore porcelani
  • Permasat e duhura per nje tryeze perfekte

Set me 18 pjata porcelani nga Comodita modeli MH002

Te pershtatshme per perdorim te perditshem me nje dizenjo shume te thjeshte lulesh

Seti permban 6 pjata te ceketa me diamter 23 cm

6 pjata te thella me diameter 20 cm dhe 6 per embelsira me diameter 19 cm

Mund te futen ne mikrovale dhe ne lavastovilje

Ideale per perdorim te perditshem, por edhe per nje darke te bukur mes miqsh

Marka Comodita
Materiali Porcelan
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Set me 18 pjata porcelani nga Comodita modeli MH002

Te pershtatshme per perdorim te perditshem me nje dizenjo shume te thjeshte lulesh

Seti permban 6 pjata te ceketa me diamter 23 cm

6 pjata te thella me diameter 20 cm dhe 6 per embelsira me diameter 19 cm

Mund te futen ne mikrovale dhe ne lavastovilje

Ideale per perdorim te perditshem, por edhe per nje darke te bukur mes miqsh

Fleta e të dhënave

Marka Comodita
Materiali Porcelan

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

19 produkte te tjere ne te njejten kategori: