Set Pjatash Porcelani 18 Cope MH006

27094

2 990 Lekë

  • Set pjatash 18 cope
  • Material cilesore porcelani
  • Permasat e duhura per nje tryeze perfekte

Set pjatash porcelani 18 Cope modeli MH006

Te pershtatshme per perdorim te perditshem me nje dizenjo shume te thjeshte lulesh 

Seti permban 6 pjata te ceketa me diamter 23 cm

6 pjata te thella me diameter 20 cm dhe 6 per embelsira me diameter 19 cm

Mund te futen ne mikrovale dhe ne lavastovilje

Marka Comodita
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Set pjatash porcelani 18 Cope modeli MH006

Te pershtatshme per perdorim te perditshem me nje dizenjo shume te thjeshte lulesh 

Seti permban 6 pjata te ceketa me diamter 23 cm

6 pjata te thella me diameter 20 cm dhe 6 per embelsira me diameter 19 cm

Mund te futen ne mikrovale dhe ne lavastovilje

Fleta e të dhënave

Marka Comodita

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: