Set Pjatash Rrethore 18 Pc DY18-497

31481

2 490 Lekë

2 990 Lekë

  • Set pjatash 18 cope
  • Material cilesore porcelani
  • Permasat e duhura per nje tryeze perfekte

Set Pjatash Rrethore 18 Pc DY18-497

6 pjata gjelle 

6 pjata te medha te ceketa me diameter 10,5''

6 pjata embelsirash me diameter 6,25''

Materia qeramike cilesore me motive ne pjeset anesore dhe ne mesin e pjates

Shume fine dhe te vecanta. Per perdorim te perditshem ne kuzhinen tuaj

Më shumë informacion

Set Pjatash Rrethore 18 Pc DY18-497

6 pjata gjelle 

6 pjata te medha te ceketa me diameter 10,5''

6 pjata embelsirash me diameter 6,25''

Materia qeramike cilesore me motive ne pjeset anesore dhe ne mesin e pjates

Shume fine dhe te vecanta. Per perdorim te perditshem ne kuzhinen tuaj

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

19 produkte te tjere ne te njejten kategori: