Set Pjatash Toledo 18 cope Bormioli

27846

Bormioli

Set pjatash të markës Bormioli, modeli Toledo

Të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe me dizenjo të thjeshtë 

Seti përmban 18 pjata të ndryshme: 

6 x Pjatanca  - Diametri 25cm

6 x Pjata supe - Diametri 24cm

6 x Pjata embëlsire - Diametri 20cm

Të përshtatshme për përdorim në mikrovalë dhe në lavastovilje

Material 100% i riciklueshëm

Marka Bormioli
Materiali Opal Glass
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Set pjatash të markës Bormioli, modeli Toledo

Të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe me dizenjo të thjeshtë 

Seti përmban 18 pjata të ndryshme: 

6 x Pjatanca  - Diametri 25cm

6 x Pjata supe - Diametri 24cm

6 x Pjata embëlsire - Diametri 20cm

Të përshtatshme për përdorim në mikrovalë dhe në lavastovilje

Material 100% i riciklueshëm

Fleta e të dhënave

Marka Bormioli
Materiali Opal Glass

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

19 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë