Set Tas, Filxhan dhe Pjate per Femije Mickey

29419

Nje set per femijet tuaj

Seti permban nje tas, nje filxhan dhe nje pjate te dizenjuar me personazhin Mickey Mouse

Gota ka kapacitet mbajtes 270ml

Tasi  250ml ndersa pjata e embelsires ka diameter 20.5 cm

Material qelq i shkrire me rezistence . Femijet do te hane te gezuar dhe pa ju munduar 

Te gjitha vijne ne nje paketim shumengjyresh dhe terheqes 

Ideale edhe per dhurate

Më shumë informacion

Nje set per femijet tuaj

Seti permban nje tas, nje filxhan dhe nje pjate te dizenjuar me personazhin Mickey Mouse

Gota ka kapacitet mbajtes 270ml

Tasi  250ml ndersa pjata e embelsires ka diameter 20.5 cm

Material qelq i shkrire me rezistence . Femijet do te hane te gezuar dhe pa ju munduar 

Te gjitha vijne ne nje paketim shumengjyresh dhe terheqes 

Ideale edhe per dhurate

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: