Set Tas,Filxhan dhe Pjate per Femije Mcqueen

29412

Set per ushqimin e femijeve

Seti permban nje tas, nje filxhan dhe nje pjate te dizenjuara me personazhin e dashur McQueen

Femijet do te hane te gezuar dhe pa ju munduar. Material qeramike shume cilesore

Te gjitha vijne ne nje paketim shumengjyresh dhe terheqes 

Ideale edhe per dhurate.

Më shumë informacion

Set per ushqimin e femijeve

Seti permban nje tas, nje filxhan dhe nje pjate te dizenjuara me personazhin e dashur McQueen

Femijet do te hane te gezuar dhe pa ju munduar. Material qeramike shume cilesore

Te gjitha vijne ne nje paketim shumengjyresh dhe terheqes 

Ideale edhe per dhurate.

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: