Set Tenxheresh Hoffman

21119

2 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Set tenxheresh te markes Hoffman.

Tenxhere shume cilesoe, materiali i te cilave eshte inoks.

Secila nga tenxheret ka kapakun perkates.

Seti permban 3 tenxhere me madhesi te ndryshme.

Nje produkt per gatime te shpejta dhe me shije i cili nuk duhet te mungoje ne kuzhinen tuaj.

Perdoret ne vatra gazi dhe elektrike.

Diametri i seciles eshte: 20cm, 22cm dhe 24 cm.

Kapaciteti: 4 Litra, 5 Litra, 6 Litra.

Lahet lehtesisht edhe ne makinen larese.

Marka Hoffman
Materiali Inoks

Më shumë informacion

Set tenxheresh te markes Hoffman.

Tenxhere shume cilesoe, materiali i te cilave eshte inoks.

Secila nga tenxheret ka kapakun perkates.

Seti permban 3 tenxhere me madhesi te ndryshme.

Nje produkt per gatime te shpejta dhe me shije i cili nuk duhet te mungoje ne kuzhinen tuaj.

Perdoret ne vatra gazi dhe elektrike.

Diametri i seciles eshte: 20cm, 22cm dhe 24 cm.

Kapaciteti: 4 Litra, 5 Litra, 6 Litra.

Lahet lehtesisht edhe ne makinen larese.

Fleta e të dhënave

Marka Hoffman
Materiali Inoks

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: