Set Tenxheresh Montecasa

  21115

  9 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Set me 6 aksesore te markes Montecasa.

  Materiali kryesor inoks ndersa kapaket qelqi.

  Te pershtatshme per vatra gazi dhe elektrike.

  Lahet lehtesisht ne makinen larese. Me ngjyre gri.

  Seti perbehet nga:

  Permasat dhe kapaciteti:

  9 cm x 14 cm - 2 Litra.

  11 cm x 18 cm - 4 Litra.

  12 cm x 20 cm - 5 Litra.

   13 cm x 22 cm - 6 Litra.

  1 Tigan me bisht me permasa 7 cm x 21 cm - 4 Litra.

  1 Kullese me permasa 10 cm x 15 cm.

  Secila nga pjeset ka edhe kapakun perkates.

  • Specifikimet
  • Marka: Montecasa
  • Materiali : Inoks