Set Tiganesh Primolla, 22-26 Cm + Dhurate Set Thike Qeruese Patatesh me Bazament

18766

3 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Set Tiganesh Primolla, 22-26 Cm + Dhurate Set Thike Qeruese Patatesh me Bazament

Set tiganesh te linjes Primolla.

Seti permban dy tigane te madhesive te ndryshme:

Nje tigan me diameter 22 cm.

Nje tigan me diameter 26 cm.

Tiganet jane alumin dhe me veshje te brendeshme e cila nuk ngjit.

Veshja e brendeshme nuk lejon ushqimet te ngjisin gjate procesit te gatimit gjithashtu redukton edhe kohen e gatimit.

Nje produkt per gatime te shpejta dhe me shije i cili nuk duhet te mungoje ne kuzhinen tuaj.

Perdoret ne vatra gazi, qeramike, elektrike.

Bashke me setine tiganeve do te merrni dhurate edhe setin me thike, qeruese patatesh dhe bazament.

Permbajta e pakos