Nje set i cili kompleton kuzhinen tuaj me pjeset qe i duhen nje amvise gjate gatimit.

Ne kete set ju do te gjeni:

1. Setin me tenxhere te markse Casserole, i cili permban 3 tenxhere dhe 2 tigane me madhesi te ndryshme. Materiali i tyre eshte inoks me veshje graniti qe ndihmon ne kursimin e energjise dhe gatimit me te mire te ushqimeve. Te pesta pjeset e setit kane kapap qelqi.

2. Setin e lugeve te gatimi te markes Bra. Paketimi permban 5 luge te medha me forma te ndryshme si dhe mbajtesen e tyra. Materiali i eshte najlon dhe silikon dhe jane rezistente deri ne 240 ° c. Jane me ngjyre te zeze dhe pjesa e bishtave ka ngjyra te ndryshme. Permasat 14.5 x 15 x 37.5 cm.

3. Perparesen per kuzhinierin me te mire te shtepise. Eshte me ngjyre te kuqe dhe rripa te bardhe.

4. Sfungjeri i cili do tju ndihmoje ne larjen dhe pastrimin e eneve.

Më shumë informacion

Nje set i cili kompleton kuzhinen tuaj me pjeset qe i duhen nje amvise gjate gatimit.

Ne kete set ju do te gjeni:

1. Setin me tenxhere te markse Casserole, i cili permban 3 tenxhere dhe 2 tigane me madhesi te ndryshme. Materiali i tyre eshte inoks me veshje graniti qe ndihmon ne kursimin e energjise dhe gatimit me te mire te ushqimeve. Te pesta pjeset e setit kane kapap qelqi.

2. Setin e lugeve te gatimi te markes Bra. Paketimi permban 5 luge te medha me forma te ndryshme si dhe mbajtesen e tyra. Materiali i eshte najlon dhe silikon dhe jane rezistente deri ne 240 ° c. Jane me ngjyre te zeze dhe pjesa e bishtave ka ngjyra te ndryshme. Permasat 14.5 x 15 x 37.5 cm.

3. Perparesen per kuzhinierin me te mire te shtepise. Eshte me ngjyre te kuqe dhe rripa te bardhe.

4. Sfungjeri i cili do tju ndihmoje ne larjen dhe pastrimin e eneve.

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë