Tenxhere Elektrike Montecasa Premium + Set Aksesore Kuzhine Dhurate

22600

8 490 Lekë

8 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Tenxhere Elektrike Montecasa Premium

Per gatime te shpejta dhe te shijshme.

Mund te gatuani cdogje, supe, rizoto, mish, peshk dhe gjelle te ndryshme.

Kapaciteti i tenxheres eshte 6 Litra dhe fuqia 1000 Watt

Voltazhi: 220 V. Frekuenca: 50 hz

Material qeramike qe nuk ngjit dhe pastrohet lehte

Deri ne 18 programe gatimi.

Strukture e mbyllur plotesisht, ushqimi qendron pa levizur dhe gatuhet natyrshem. Mbrojtje e sigurise per mbinxehjen.

Mban te ngrohte ushqimin dhe pas perfundimit te gatimit, ne temperature 70-80 grade celcius.

Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese.

Ekrani elektronik tregon kohen e cdo proces gatimi pa qene e nevojshme prezenca juaj gjate gjithe kohes.

+

Set me aksesore kuzhine 1585 33/2

Set permban 6 aksesore me funksione te ndryshme se bashku me mbajtesen

Material plastike e nje cilesie mjaft te mire, ngjyre te zeze dhe bishta silver

Me bishta alumini per tju mbrojtur nga nxehtesia dhe per lehtesi ne mbajtje

Pjesa e kapeses se ushqimeve higjenike, nuk perçon lengjet apo vajrat duke krijuar papasterti

Marka Montecasa
Garancia 3 muaj
Fuqia ne Watt 1000W
Kapaciteti i Brendshem (Litra) 6 Litra

Më shumë informacion

Tenxhere Elektrike Montecasa Premium

Per gatime te shpejta dhe te shijshme.

Mund te gatuani cdogje, supe, rizoto, mish, peshk dhe gjelle te ndryshme.

Kapaciteti i tenxheres eshte 6 Litra dhe fuqia 1000 Watt

Voltazhi: 220 V. Frekuenca: 50 hz

Material qeramike qe nuk ngjit dhe pastrohet lehte

Deri ne 18 programe gatimi.

Strukture e mbyllur plotesisht, ushqimi qendron pa levizur dhe gatuhet natyrshem. Mbrojtje e sigurise per mbinxehjen.

Mban te ngrohte ushqimin dhe pas perfundimit te gatimit, ne temperature 70-80 grade celcius.

Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese.

Ekrani elektronik tregon kohen e cdo proces gatimi pa qene e nevojshme prezenca juaj gjate gjithe kohes.

+

Set me aksesore kuzhine 1585 33/2

Set permban 6 aksesore me funksione te ndryshme se bashku me mbajtesen

Material plastike e nje cilesie mjaft te mire, ngjyre te zeze dhe bishta silver

Me bishta alumini per tju mbrojtur nga nxehtesia dhe per lehtesi ne mbajtje

Pjesa e kapeses se ushqimeve higjenike, nuk perçon lengjet apo vajrat duke krijuar papasterti

Fleta e të dhënave

Marka Montecasa
Garancia 3 muaj
Fuqia ne Watt 1000W
Kapaciteti i Brendshem (Litra) 6 Litra

29 produkte te tjere ne te njejten kategori: