Llampe LED Omega e rikarikueshme E27 4W

5417

3 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Llampe LED Omega e rikarikueshme E27 4W

Llampa ideale per Shqiperine e sotme, thjesht duke e vendosur ne portollampe si gjithe llampat e tjera, kjo karikohet duke qendruar e ndezur edhe kur ikin dritat.

Duke perdorur llampat eficente LED ju jo vetem kurseni energji elektrike por gjithashtu kurseni para ne nje periudh afatgjate sepse llampat led mund te zgjasin deri ne 30000 mije ore pune. Ndricimi i dhomes tuaj gjithashtu do te jete me i bukur dhe me i plote.

Fuqia: 4W

Jetegjatesia: 50000 ore

Ngjyra e drites: e bardhe ngrohte

Bateri e brendshme 2200 Lithium e cila e mban ndezur driten per 6 ore mbasi nuk mer me energji

Telekomande per te komanduar intensitetin e ndricimit.

Voltazhi: AC85~265V, 50~60Hz

Permasa: 107 x 73 mm

Marka Omega

Më shumë informacion

Llampe LED Omega e rikarikueshme E27 4W

Llampa ideale per Shqiperine e sotme, thjesht duke e vendosur ne portollampe si gjithe llampat e tjera, kjo karikohet duke qendruar e ndezur edhe kur ikin dritat.

Duke perdorur llampat eficente LED ju jo vetem kurseni energji elektrike por gjithashtu kurseni para ne nje periudh afatgjate sepse llampat led mund te zgjasin deri ne 30000 mije ore pune. Ndricimi i dhomes tuaj gjithashtu do te jete me i bukur dhe me i plote.

Fuqia: 4W

Jetegjatesia: 50000 ore

Ngjyra e drites: e bardhe ngrohte

Bateri e brendshme 2200 Lithium e cila e mban ndezur driten per 6 ore mbasi nuk mer me energji

Telekomande per te komanduar intensitetin e ndricimit.

Voltazhi: AC85~265V, 50~60Hz

Permasa: 107 x 73 mm

Fleta e të dhënave

Marka Omega

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: